“Власниця BMW X5, добудовує будинок в Києві на 220 квадратів”. Що відомо про першу заступницю ДБР Ольгу Варченко

Стрічка в Facebook жартує, що Державному Бюро Розслідувань – труба. Про переможця конкурсу на керівника ДБР пана Трубу ми ще напишемо, а поки що кілька слів про його майбутнього першого зама – пані Варченко.

Так, це та сама Варченко, яка фабрикувала кримінальну справу проти  Центр Протидії Корупції . За вірну службу Варченко регулярно отримує “пряники” з рук Президента. В 2016 році отримала від Порошенка медаль “За працю і звитягу” , а в 2017 році від того ж Порошенка – звання “Заслужений юрист України” 

Власниця BMW X5 Варченко за кілька років зробила карколомну кар’єру в прокуратурі, дослужившись до посади начальника управління Департаменту ГПУ з розслідувань у сфері економіки. В народі – “департаменту Грановського-Кононенка”. Паралельно добудовує будинок в Києві на 220 квадратів.

Судячи з заяв її колишнього колеги Діми Суса, Варченко – “солдат”, на якого завжди могло покластись керівництво ГПУ. Ось як виглядає “фірмовий стиль” прокурорських: “Гуцуляк – він керівник департаменту, він першим отримує завдання. Я був керівником слідчих, а Варченко – керівником процесуальних прокурорів. Жодного провадження не можна було зробити без “її” прокурорів і без “моїх” слідчих. Гуцуляк отримує завдання… викликає мене, Варченко і каже нам: “У нас є певна ситуація, до нас зайдуть матеріали, треба буде спрацювати”.

Так і працювала, а паралельно колекціонувала медальки від Президента і швидко рухалась кар’єрною драбиною. Одним словом, “своя” на 100% людина, яка радо виконуватиме все, що скажуть “нагорі”.

Джерело

Close
Натисніть Like і читайте важливі новини в Facebook:
error: Content is protected !!