Глава СБУ Грицак прийшов звітувати в Раду з годинником за 54 тисячі…

У чиновника є швейцарський годинник Breitling як і в Девіда Бекхема.

6 грудня глава СБУ Василь Грицак виступав з трибуни Верховної Ради. Він розповів версію спецслужби щодо зірваної ними і ГПУ спецоперації НАБУ проти корупції в Державній міграційній службі (ДМС).

І поки чиновник викладав обставини і факти, що стосуються цієї справи – фотокореспонденти “Країни” розглянули годинник на руці Грицака.

Як виявилося, вибрав глава СБУ годинник Breitling. Цей швейцарський виробник дорогих аксесуарів дуже популярний серед знаменитостей.

Модель Colt Quartz зі сталевим корпусом і матовим безелем (ободком). У ній встановлено механізм Breitling SuperQuartz, що є вершиною електронних технологій, в десять разів більше точний, ніж стандартний кварцовий.

Коштує такий годинник $ 2765 або 75 тисяч гривень за курсом НБУ на 06.12.2017. Але так як зараз на сайтах вже почалися різдвяні знижки, то таку модель можна придбати за $ Рік: 1995 або 54184 грн.

Відзначимо, що годинник Breitling носять голлівудські актори Уілл Сміт і Харрісон Форд, а також англійський футболіст Девід Бекхем.

Чи є годинник Грицака в його декларації – дізнатися з відкритих джерел неможливо. Так як на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) відсутня декларація глави СБУ. Правда, це тільки для загального доступу.

Насправді декларація подана, але вона “засекречена”. Прес-служба СБУ зазначає, що керівництво вчасно заповнило декларації, але громадськість їх не побачить, оскільки згідно із законодавством, дані співробітників спецслужби не можуть бути доступні широкому загалу.

 

 

 

Джерело

Загрузка...
Close
Натисніть Like і читайте важливі новини в Facebook:
error: Content is protected !!