Терміново! Поплавський потрапив у гучний скандал: подивіться що наробив …

До секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини надійшла низка скарг від громадян на приватний “Київський університет культури”. Реагуючи на звернення, туди було направлено чотири запити, відповіді на які так і не послідувало. Після цього працівники Секретаріату приїхали в університет, проте, туди їх не пустили охоронці, посилаючись на вказівку керівництва, передає Корупція.Інфо

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби омбудсмена.

Громадяни скаржаться, що в приватному вищому навчальному закладі “Київський університет культури” не дотримуються вимоги закону “Про звернення громадян”. Після ігнорування керівництвом “Кука” запитів офісу омбудсмена, було прийнято рішення здійснити виїзну перевірку університету.

8 червня працівники Секретаріату приїхали в університет. Однак, потрапити в приміщення навчального закладу їм завадили охоронці. Свої дії вони пояснили тим, що це вказівка ​​керівництва.

Обвал цен на мужские сандалии! Сегодня всего 869 грнВыбирайте свою пару! Оплата после примерки

Після того, як працівникам Секретаріату заборонили ввійти в приміщення університету, вони викликали поліцію. Але протягом години патрульні так і не прибули на виклик.

В офісі омбудсмена зазначають, що це невиконанням представниками патрульної поліції вимог частини 2 статті 22 закону “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”. Відповідно до неї, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання громадян, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, посадові та службові особи, до яких звернувся уповноважений, зобов’язані співпрацювати з ним і надавати йому необхідну допомогу.

Секретаріат уповноваженого найближчим часом відреагує на правопорушення, яке мало місце під час виконання його посадовими особами службових обов’язків.

Відзначимо, що засновником приватного вищого навчального закладу “Київський університет культури” є ТОВ “Укрконцерт”, яке в свою чергу в 2002 році заснували ректор Київського державного національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський та його син Олександр Поплавський.

Close
Натисніть Like і читайте важливі новини в Facebook:
error: Content is protected !!